X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Demir Design Hakkında
Demir Design
Web Tasarım, Grafik Tasarım başta olmak üzere Domain, Hosting alanlarında hizmetlerimize güçlü bir şekilde devam ediyoruz.Demir Design  2020 yılında web / grafik tasarım alanlarında hizmet vermek amacıyla Samsun’da kurulmuştur.Satış sonrası Destek Hizmetlerimiz ile ön plana çıkma hedefimizden ayrılmamış olan firmamız web/grafik tasarım hizmetlerinde iddialı olmuş ve bu iddiasını çalışmalarına yansıtmıştır.

Vizyonumuz
Demir Design
bilişim alanındaki teknolojik yeniliklerin içinde olmakta ve bu yenilikleri müşterilerinin hizmetine güvenli bir şekilde sunmaktadır.
Müşterilerimizin web tasarım alanında olan ihtiyaçlarını özenle belirleyip, her birine özel en uygun çözümleri üreterek danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize kurumsal yapı içerisinde sistemler üzerinde oluşan sorunları en kısa sürede çözerek web site ve e-ticaret alt yapılarına teknik destek ve servis hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz
Demir Design
tüm müşterilerine karşı dürüst çalışmayı, satışta gösterdiği kolaylığı satış sonrasında da göstermeyi, nitelikli personel çalıştırmayı ve en önemli olan zamanı iyi kullanmayı, taahhütlerini yerine getirmeyi ilke edinmiştir. 


Top